מי מאחורי זה הזמן

טל זה הזמן

נעים להכיר, אני טל.

התחלתי ללמד ניהול זמן ב-2014, אחרי כמה שנים של מחקר אינטנסיבי על כל מה שקשור לפרודוקטיביות, השגת מטרות והגשמה עצמית.

איך הגעתי לזה?

תמיד הייתי מאנשי הגם וגם. אף פעם לא הסתפקתי בלעשות דבר אחד. במשך תקופה ארוכה, לפני שהתמחיתי בניהול זמן, מצאתי את עצמי מתפזרת על פני יותר מדי פרויקטים, לא מספיקה לסיים אף אחד מהם, מבזבזת זמן יקר ובאופן כללי לא מרוצה מהמצב…

בשלב מסוים לקחתי את עצמי בידיים והחלטתי ללמוד בצורה רציונלית, יסודית ושיטתית איך להשיג מטרות.

קראתי עשרות מחקרים, מאמרים וספרים ותרגלתי טכניקות שונות ומשונות כדי לראות איזה מהן באמת עובדות.

בין היתר למדתי לעומק את הספרים של דיוויד אלן, רוי באומיסטר, טל בן שחר, גרטשן רובין, דן וצ'יפ הית', קאל ניופורט, ריצ'רד וייזמן, האל אלרוד, בריאן טרייסי, דן אריאלי, סוניה ליובומינסקי ועוד רבים וטובים.

בסופו של דבר הגעתי למקום הנכון בשבילי: למדתי איך להגשים את עצמי, להשיג מטרות, לנהל כמה פרויקטים מרובי משימות במקביל ולעשות את כל זה בצורה נינוחה ובלי לחץ.

בלי לחץ – זאת היתה המטרה העיקרית. כל הטכניקות והשיטות לניהול זמן הן רק אמצעים שנועדו להוביל למטרה הזאת.

אחרי שגיליתי את כל הדברים הטובים האלה בשביל עצמי, הרגשתי צורך להפיץ את הבשורה.

הסדנה הראשונה שפיתחתי נקראה "הסדנה להשגת מטרות". היא היתה סדנה פופולרית, ודרך המפגשים האלה הבנתי בצורה יותר מדוייקת מה אנשים באמת רוצים לדעת.

במשך הזמן הוספתי עוד ועוד חומרים לסדנה, בהתאם לשאלות שאנשים שאלו שוב ושוב. עם הזמן היא גדלה והתפצלה לשני קורסים בשני נושאים, שזיהיתי שהם הנושאים הקריטיים שאנשים רוצים ללמוד:

אלה שני נושאים משלימים כמובן, אבל הראשון נוגע יותר למוטיבציה והשני לארגון משימות וסדר יום בצורה נכונה.

איך אני מלמדת

כשאני מלמדת אני שמה דגש על כמה דברים:

פשטות – שום דבר לא צריך להיות מסובך מדי להבנה. אחת החוזקות שלי היא היכולת לפשט ולהסביר גם דברים שנראים קשים או מסובכים.

שינוי דפוסי חשיבה – הרבה פעמים אנשים נתקעים במקומות שהם יכולים לצאת מהם אם רק יעשו סוויץ' בראש, ואחת המטרות שלי היא לעזור להם לעשות את השינוי הזה.

יישום – אני מלמדת רק מה שפרקטי. בלי הקדמות ארוכות, בלי יותר מדי מידע תיאורטי, בלי בזבוז זמן על דברים שלא באמת עובדים בפועל. הניסיון שצברתי עזר לי למקד את חומרי הלימוד רק במה שאנשים באמת רוצים וצריכים לדעת.

איך הקורסים שלי יכולים לעזור לך

אני אתן לכמה מהלקוחות הקודמים שלי להעיד על איך עזרתי להם:

"טל ממש עזרה לי לעשות סדר בראש ולראות את החיים שלי מפרספקטיבה – להבין איך לעשות סדרי עדיפויות בין מיליון הדברים שאני רוצה לעשות, איך לתעדף, איך להחליט מה לפני מה."

מיכל פולת

"יום למחרת הסדנא בנושא הדחיינות סיימתי את כל סידור הניירת של השנה האחרונה, שלושה ימים אחרי הסדנא הייתה מעטפה מוכנה לרו"ח, שבוע אחרי כבר התחלתי ברצינות לבצע מטלות קטנות לקראת סיום עבודה אקדמית שמחכה שנה וחצי…"

שירלי פולק

"קצת יותר מחודש אחרי הפגישה שלנו, אני מרגיש שאני מצליח ליישם חלק ניכר מהכלים שהצעת לי, ובאמת נהנה מראש שקט ונקי יותר… זה מאוד מספק. תודה לך!"

אודי רז

"מהרגע הראשון הנוכחות של טל הייתה מאוד נעימה, ידידותית ונוסכת ביטחון, ואיפשרה לי לשתף אותה בנושאים אישיים איתם אני מתמודד בכל הנוגע לקביעת מטרות בחיי."

יאיר פורמן

(יש עוד המלצות כאלה 🙂 )

איך זה עובד?

איך להתמודד עם דחיינות הוא קורס דיגיטלי אישי ללימוד עצמי בקצב שלך. הוא כולל טכניקות מוטיבציה שבאמת עובדות ושיטות שידרבנו אותך לעשות מה שצריך לעשות במקום למרוח זמן.

ניהול זמן לראש שקט הוא קורס ניהול זמן מקיף שמכסה את הנושאים הקריטיים ביותר בניהול זמן: ארגון משימות ופרויקטים, בניית סדר יום, סדרי עדיפויות, טכניקות להתמודדות עם דחיינות, חיזוק המוטיבציה וריכוז במשימה. זה קורס סופר ממוקד ובו זמנית מאוד מקיף שבסופו יהיו לך את כל הכלים לניהול זמן נכון.

יש שאלות? צרו איתי קשר

אני זמינה לשאלות והתייעצויות באימייל: tal@zehazman.net 

איך להתמודד עם דחיינות

קורס מקוון שילמד אותך לנצח את הדחיינות 

ניהול זמן לראש שקט

קורס ניהול זמן דיגיטלי מקיף

סדנת ניהול זמן לעבודה יעילה

סדנת פרודוקטיביות לחברות, ארגונים, עמותות וקבוצות

מדיניות הפרטיות של האתר

למי עוד כדאי לדעת על העמוד הזה? אפשר לשתף בוואטסאפ, מייל, פייסבוק וכו':