המלצות

"יום למחרת הסדנא בנושא הדחיינות סיימתי את כל סידור הניירת של השנה האחרונה, שלושה ימים אחרי הסדנא הייתה מעטפה מוכנה לרו"ח, שבוע אחרי כבר התחלתי ברצינות לבצע מטלות קטנות לקראת סיום עבודה אקדמית שמחכה שנה וחצי (!) והכל בזכות טל. סדנא יישומית מהרגע הראשון, מלאת מוטיבציה, כלים שימושיים, עצות מבריקות, מתאימה לכולם/ן." (שירלי פולק)

"טל ממש עזרה לי לעשות סדר בראש ולראות את החיים שלי מפרספקטיבה – להבין איך לעשות סדרי עדיפויות בין מיליון הדברים שאני רוצה לעשות, איך לתעדף, איך להחליט מה לפני מה. היא עזרה לי לראות איך אפשר לשלב בין הדברים ולפשט. היא עזרה לי להציב מטרות ריאליות, ולראות את התהליך שאני עוברת ולא להתייאש. יצאתי מהפגישה איתה עם בהירות ותחושה שהדברים לא מסובכים כפי שהיו נראים לי – ועם הוקרה כלפי עצמי ואורך רוח לזכור את התהליך שאני עוברת. טל מביאה מביאה פשטות וקלות וחשיבה חיובית ומשרה משהו מאוד נעים ולא שיפוטי. אני ממליצה בחום להיעזר בה!" (מיכל פולת)

"קצת יותר מחודש אחרי הפגישה שלנו, אני מרגיש שאני מצליח ליישם חלק ניכר מהכלים שהצעת לי, ובאמת נהנה מראש שקט ונקי יותר. אני מודה שבאתי עם ספקות – מה כבר פגישה אחת יכולה להשיג? מסתבר שהרבה. אני מגיע לטפל בדברים שחיכו בצד הרבה זמן, מצליח להתמקד ולקדם כל פעם משהו חשוב בעוד צעד, ומרגיש יותר בשליטה על הזמן ותשומת הלב שלי. זה מאוד מספק. תודה לך!" (אודי רז)

"טל היא מנחה נעימה וקשובה, התאימה את הסדנה שלה לצרכים שלי תוך קשב רב לנתונים האישיים שלי ופרסה בפניי מגוון כלים משמעותיים ומעניינים לניהול זמן נכון. גם אם הכרתי חלק מהכלים היא נתנה הערות ומחשבות מדויקות כדי לתת זווית הסתכלות נוספת. הכלים היו פרקטיים ונגישים, אהבתי מאוד את רוח הסדנה והיה לי מאוד מעניין ונעים! ממליצה בחום." (לילה רז)

"נפגשתי עם טל לסדנה אישית בנושא קביעת מטרות. מהרגע הראשון הנוכחות של טל הייתה מאוד נעימה, ידידותית ונוסכת ביטחון, ואיפשרה לי לשתף אותה בנושאים אישיים איתם אני מתמודד בכל הנוגע לקביעת מטרות בחיי. טל בחורה חיובית, קשובה ואינטליגנטית, ומלאה באמביציה אמיתית לעזור. ניכר שצברה ידע רחב בנושא והיא מעבירה אותו בצורה מאוד ברורה, אישית ונגישה. חלק מהתובנות שעלו הינן חדשות, ולחלק הגעתי עוד קודם בעצמי, אך לא ידעתי כיצד להשתמש בהן. טל הציגה אותן בצורה מסודרת ופרקטית, שיוצרת מסגרת ומעודדת פעולה. עדיין לא עיבדתי את כל הכלים שקיבלתי מטל בסדנה, אך הרגשתי שיצאתי עם סל גדול של נקודות חשובות שיעזרו לי בהמשך בקביעת מטרות ותכנון דרכי פעולה. תודה רבה טל על סדנה מעולה!" (יאיר פורמן)

"הסדנה הייתה מצוינת. היא הייתה מאוד מקיפה מצד אחד, ומאוד ממוקדת [כן, מסתבר שאפשר ככה…], כבר התחלתי ליישם חלק מהכלים, ואני נלהבת להמשיך וליישם עוד, והדבר הכי יפה בעיני, זה שהיא גרמה לי לחשוב על דברים חשובים שלא הקדשתי להם מחשבה עד כה, וזה כשלעצמו מלמד אותי המון. אחד הדברים הטובים שעשיתי בשביל עצמי לאחרונה. אני בהחלט ממליצה על הסדנה הזאת." (סתיו גרוסמן-גלמן)

"אחיי הדחיינים. אני יודעת שאתם אי שם. עשו לעצמכם טובה ולכו לסדנא של טל. מלא עצות פרקטיות וחכמות שיעזרו לכם לשנות את ההרגל הזה. וכן, זה בסך הכל הרגל. די לבושה!" (ענבר מיכאלזון-דרורי)

"מומלץ ביותר… קיבלתי מוטיבציה, דרכי פעולה וטיפים שווים ביותר. מאז שהגעתי הביתה אני אנרג'ייזר… מאתמול בערב להיום, לא יאומן כמה הספקתי. טל, את מקסימה. תודה." (מיכל דניאלי)

"סדנה מעולה. מעולה למיקוד בלוחות זמנים קצרים ולמי שעושה הרבה מולטיטסקינג ורוצה לעמוד במטרות אישיות. חוץ מזה טל, את מקסימה. ממש כיף. תודה." (טיילור ויג'יי)

"סדנא מומלצת בחום! טל מעבירה את החומר עם המון תשוקה לנושא ומספקת גם הסברים מעשירים ומעניינים וגם כלים פרקטיים, וירטואליים ונגישים והכל מתוך נסיון אישי עשיר. מרגישים שהנושא קרוב לליבה ושחשוב לה לעזור לאחרים. היא גם שולחת מייל מסכם שמזכיר את כל הנקודות שנגענו בהם ועושה סדר בראש. מומלץ!" (אורי לביא)

"הסדנה מעולה, עוזרת מאוד להגדיר סדר עדיפויות ולהסיר הסחות דעת מהדרך. לצד ההכרה שאני לא גיבורת-על ולא אוכל להגשים את כל חלומות חיי בשבוע הקרוב – הבנתי מה כן אוכל להשיג בשבוע הקרוב, וקיבלתי הרבה מוטיבציה לעשות את זה. שמחה מאוד שראיתי את המודעה – נראה שהרבה מאוד ספרי עזרה עצמית תומצתו לכדי סדנה קצרה ויעילה." (אשרה בר)

"בשני מפגשים בלבד קיבלתי כלים נוספים איך לנהל את הזמן ומשימות בדרך טובה ויעילה יותר, להגיע למשמעת עצמית גבוהה יותר, לבנות הרגלים טובים יותר ולשפר את כושר הריכוז. טל בחורה מקסימה, מעבירה את הסדנא בצורה נגישה, עניינית וכייפית. יש בה התלהבות לנושא ורצון לעזור. הכלים והטריקים ששיתפה אותי הוכיחו את עצמם כבר לאחר הפגישה הראשונה איתה. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לשפר את איכות החיים שלו /ה." (אביגיל הירש)

"טל מעבירה סדנא בצורה כיפית, מעודכנת, ומועילה, מומלץ לכל מי שהזמן חשוב לו" (ניב הירש)

"ממליצה בחום על סדנת ניהול זמן … מדובר בשני מפגשים בהם לומדים כיצד לנהל זמן, מוטיבציה, טכניקות לביצוע משימות, בניית הרגלים וכדומה. טל מקסימה, מלאת שמחת חיים ומעבירה בדרך יעילה את החומר. מומלצת בחום." (נטלי ברוך)

"טל יקרה, תודה רבה על סדנה מרתקת, ממוקדת, מעשירה ותכליתית, שהרגישה כתפורה במדויק למידותינו ולצרכינו. הידע שלך, סבלנותך, ההסברים הפשוטים והברורים, עשו לכולנו סדר בראש ופתחו בפנינו אפשרויות לעבוד אחרת, להיות מרוכזים יותר ולנצל בצורה מיטבית את הזמן שעומד לרשותנו לביצוע המשימות השונות. אין לי ספק שהכלים שלמדנו ממך, ישרתו אותנו הן בעבודה והן בחיים האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו. בשם כל הצוות, אני מודה לך על כך וממליצה בחום על הסדנאות שלך!" (יעל בן משה, שי – שירותי יעוץ לניצולי שואה)

"סדנה מוצלחת ואפקטיבית מאוד! למדתי המון מהשיטות לניהול עצמי נכון ובאופן פשוט והתחלתי ליישם אותן. השיעורים שלך עזרו לי מאוד להציב לי מטרות ולהצליח אט-אט להגשימן. תודה רבה !" (איתי ממן)

"ההדרכה הזאת היא דבר מעולה ומומלץ לכל אדם. כל מי שאוהב את עצמו או רוצה להתחיל לאהוב את עצמו באמת, חייב לדעת לנהל את הזמן והמשימות שלו בהתאם למטרותיו. כאן תקבלו כלים וטריקים מגניבים שישפרו את חיי היום-יום שלכם ויעשו לכם את החיים קלים יותר… מתאים במיוחד לכל המולטי טלאנטים שבינינו. תודה לך טל, נהניתי מכל רגע וכבר מיישם מספר טריקים מהאוסף שלך." (אבשלום מיכאלי)

"טל מרצה נעימה ומשדרת רוגע וחיוך שנשאר לאורך כל המפגש. החומר מועבר בצורה פשוטה וברורה עם המון קשב לשאלות של הקבוצה ותשומת לב." (רוח חדשה, Toolbox)

"טל, הסדנה שלך מושקעת, עניינית, כיפית ומועילה, שמחה להזדמנות להפיץ הלאה את הבשורה ולהמליץ. אהבתי את האופן שבו את מסבירה את המנגנון הפסיכולוגי שעומד מאחורי כל קושי ואת החיבור בין טריקים כלליים לצרכים אישיים. אין שום הבטחה להפוך בחורות מנומנמות לנשים שמתקתקות את העניינים, להפך – תובנה שכדי לנהל אחרת זמן גם לוקח זמן, צעדים קטנים אבל חכמים. לא ייאמן שבשני מפגשים אפשר לקבל כל כך הרבה רעיונות. התחלתי להשתמש בחלק מהכלים והם באמת טובים. תודה." (שלומית אסיסקוביץ)

"הייתי כבר בסדנאות בעבר, ואף כתבתי המלצות חמות ומכל הלב מיד לאחר מכן. ההמלצות שכתבתי תמיד היו כנות ואמיתיות, אלא שקלטתי דפוס. אתה הולך לסדנה, שומע, לומד, מתלהב, פועל לפי העצות החכמות שקיבלת שם, ואז… יש משהו דחוף לטפל בו ואתה קצת מגמגם ביישום מה שלמדת, ואתה יודע את זה, ואז קורה עוד משהו, ועוד אחד.. מופיע איזשהו ערפל ו… זהו. נשכח. אתה שוכח מה למדת, שוכח איך הייתה הסדנה, במקרה הטוב אתה זוכר שהיא בכלל התקיימה. אז הפעם החלטתי לחכות. עברתי סדנה אצל טל לפני כמעט חודשיים. עברו עליי לא מעט דברים מאז בפן האישי, ואני עדיין זוכרת. מבחינתי אין המלצה טובה מזו! כן, היא נותנת כלים מעולים, שחלקם ודאי יהיו חדשים לכם. וכן, תקבלו כבונוס טוויסט בחשיבה, שנשאר אתכם עד עולם, וכן, אחרי הסדנה אתם לא תתמידו עם כל הכלים, ואפילו את אלה שאימצתם אתם תזניחו לפעמים, אבל השיעור של טל לא ייצא לכם מהראש. וגם לא טעם תה הצמחים המהביל 😉 תודה רבה רבה לך. בהחלט לקחת אותי צעד משמעותי קדימה בניהול נכון של הזמן." (סנדי עטרי)

יש שאלות? צרו איתי קשר

אני זמינה לשאלות והתייעצויות באימייל: tal@zehazman.net 

איך להתמודד עם דחיינות

קורס מקוון שילמד אותך לנצח את הדחיינות 

ניהול זמן לראש שקט

קורס ניהול זמן דיגיטלי מקיף

סדנת ניהול זמן לעבודה יעילה

סדנת פרודוקטיביות לחברות, ארגונים, עמותות וקבוצות

למי עוד כדאי לדעת על העמוד הזה? אפשר לשתף בוואטסאפ, מייל, פייסבוק וכו':