קטגוריות
ראיונות

ראיון עם רותם יחזקאל על קיצורי דרך לסידור הניירת

בסדרה של ראיונות קצרים אני שואלת אנשים מתחומים שונים איזה טיפים לניהול זמן עובדים בשבילם.

הפעם הבמה היא של רותם יחזקאל, שהכרתי דרך קבוצות לבעלות עסקים בפייסבוק, והיא אישה רבת פעלים, בלשון המעטה.

הסתקרנתי לדעת איך היא עושה את זה והיא בחרה לספר איך היא מתמודדת מול הבירוקרטיה וניהול הניירת.

כמה מלים על עצמך

"שמי רותם יחזקאל, עו"ד בהשכלתי, משמשת כמנהלת משרד בחברת לין ישראל, עוסקת בכתיבת תוכן כבר למעלה מחמש שנים, מקדמת עסקים בפייסבוק, עוזרת אישית ומנהלת המדיה החברתית של בעלי חברה לייעוץ ופיתוח אירגוני, בעלת עסק קטן לסדנאות אפיה ולאחרונה מעבירה סדנאות בנושא "שיווק נכון ברשת לבעלות עסקים" ומייסדת קבוצת מאסטרמיינד לבעלות עסקים בזכרון יעקב! 🙂 "

טיפ ניהול זמן שעובד בשבילך

"טיפ שאשמח להעניק הוא תיוק מסמכים.

בשנים האחרונות בעלי ואני החלטנו להיפטר מכל הניירת ולהתחיל לסרוק הכל; תלושי שכר, קבלות, תשלומים, מסמכי משכנתא, מסמכי רכישת מוצרים, חוזים וכן הלאה.

למעשה, ברגע שמשהו מתקבל אצלנו – אנחנו דואגים לסרוק אותו ומיד להעביר אותו לתיקיה הרלוונטית בדרופבוקס (אשר מחולקת גם היא לתתי כותרות, לדוג' – אם מדובר בחשבונות אז תהיינה תיקיות תחת תיקיה "תשלומים" כגון מים, חשמל, פלאפון וכד'.

מה שמגניב בכל הסיפור הזה – ומקצר זמן מטורף – זו העובדה שלכל אחד מוקנת אפליקציית דרופבוקס בנייד ולכן הנגישות לכל המסמכים הללו בזמן אמת היא עצומה! כמה פעמים נדרשתם לשלוח צילום ת.ז. עם ספח ברור ולא היה לכם סורק זמין? הופ! רק היכנסו לתיקיה בנייד והעביר במייל! שלא לדבר על הניירת שנעלמה מהמדפים… ללא ספק מדובר בהתנהלות מצוינת ואני ממליצה לכולם לעשות זאת."

מה היית רוצה ללמוד או לשפר בתחום הזה? 

"הייתי שמחה להחשף לתוכנות נוספות שעושות זאת, אני אישית מאד מתחברת לדרופבוקס, יותר מגוגל דרייב, אך אני בטוחה שישנן תוכנות או אפליקציות חזקות יותר בשוק – שאשמח להכיר ולהתנסות."

למי עוד כדאי לדעת על העמוד הזה? אפשר לשתף בוואטסאפ, מייל, פייסבוק וכו':

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *