קטגוריות
ראיונות

ראיון עם פיניקס פן: "הזמן דוהר קדימה, אבל אני יודעת שיש דרך אחרת"

בסדרה של ראיונות קצרים אני שואלת אנשים מתחומים שונים איזה טיפים לניהול זמן עובדים בשבילם ומה היו רוצים לשפר בתחום.

הפעם הבמה היא של פיניקס פן, שיש לה סגנון חיים יוצא דופן והיא מצאה לעצמה גם מקור פרנסה וגם רעיונות לניהול זמן שמתאימים לסגנון החיים שלה. שמעתי ממנה איך היא עושה את זה.

כמה מלים על עצמך

"אני פיניקס, מטפלת בתטא הילינג דרך סקייפ. אני ובן זוגי יצאנו לפני שנה וחצי למסע חובק עולם שהתחיל בדרום אמריקה ובנתיים הגיע לפורטוגל במטרה לחפש קהילה טבעונית לחיות בה. בהתחלה לא חשבתי שאמשיך לטפל, אבל איכשהו כל מי שדיברתי איתו ממש התעניין וחלק גם ביקשו הדגמה, ולכן כשהגענו לאירופה התחלתי לטפל דרך הסקייפ."

טיפ ניהול זמן שעובד בשבילך

 "טכניקת ה- V, אני כותבת בכל יום רשימת דברים שאני רוצה להספיק באותו יום ומסמנת וי שסיימתי, יש בזה משהו שמשום מה פונה לחלק ההישגי שבי (שבדרך כלל בתרדמת חורף) ועוזר לי להצליח לנהל את הזמן בצורה מיטיבה ולא 'למרוח' אותו.

הטיפול דרך הסקייפ נולד, מעבר לעניין הגאוגרפי, גם כפונקציה של זמן – זכרתי כמטופלת את כמות השעות שהייתי צריכה לשרוף כדי להגיע לטיפול בזמן ולהגיע הביתה אחרי.

ואיך טיפול של שעה הפך להיות קונסטלציה של בין 3 שעות לחצי יום, מה שיצר הרבה תסכול ונראה לי שבמציאות של היום שבה כולנו עסוקות ומקוששות זמן , מיותר. יש לנו טכנולוגיה – לטס יוס איט!"

מה היית רוצה ללמוד או לשפר בתחום הזה? 

"הייתי רוצה להיות חברה של הזמן ולא להרגיש שהוא תמיד נגדי, איכשהו מרגיש לי שמישהו שבר את המחוג והזמן דוהר קדימה מבלי לעצור, אבל אני יודעת שיש דרך אחרת…"

למי עוד כדאי לדעת על העמוד הזה? אפשר לשתף בוואטסאפ, מייל, פייסבוק וכו':

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *