קטגוריות
ראיונות

ראיון עם איתיאל אברהם: ניהול משימות בעידן של הצפת מידע

סדרה של ראיונות על ניהול זמן: אנשים מתחומים שונים מספרים על טיפים לניהול זמן שעובדים בשבילם. 

הפעם הבמה היא של איתיאל אברהם, בעלת עסק עצמאי מצליח, שמספרת על Asana, כלי ניהול משימות משוכלל שמתאים גם לניהול צוות.

כמה מלים על עצמך

"בעזרתם של הצוות הקטן והמקסים שעובד איתי, מציעה ליווי מלא לעסקים בתחום השיווק, פרסום באינטרנט, בניית אתרים וקידום אתרים בגוגל. חיה אינטרנט, נושמת אותו, הולכת לישון איתו בלילה ומתפרנסת ממנו בכבוד.

על הדרך זוכה להביא עסקים רבים נוספים להגיע להישג הרצוי הזה. מוצאת שבכל עסק יש חידה, נוסחה שיווקית שצריך לפצח אותה, ואוהבת את הריגוש שבתהליך הפיצוח הזה.

רואה בתחום השיווק והסיוע להצמחת כל עסק כשליחות אישית ולא עוצרת לנוח עד שמגיעים ליעד הנכסף."

טיפ ניהול זמן שעובד בשבילך

"רוצה לשתף  אתכם בכלי חינמי מעולה ורב אפשרויות ויישומים שמאפשר ניהול של מכלול העבודה והמשימות בחיים שלנו תוך חיסכון בזמן, ניהול, סדר, תיוק ואף זיכרון במחשב שלכם.

בעיקר בעידן הצפת המידע שאנו חווים אותו כיום. שם מערכת ניהול המשימות הוא Asana והוא בעצם כלי המאגד בתוכו ארגז כלים לניהול משימות ומידע לצרכים עסקיים ואישיים. 

מכירים את זה שכולנו נתקלים מידי יום במאמר כזה או אחר שהיינו רוצים לא רק לתייק ולסמן, אלא גם לקרוא ואף ליישם את הכתוב בו הלכה למעשה?

תתחילו להכניס את Asana לחיים שלכם, עם כל הפיצ'רים של יצירת תזכורות, תכנון לו"ז שבועי, חודשי שנתי של המשימות, אחסון מסמכים וחלוקת תפקידים למשתמשים שונים, ותגלו איך פתאום יש קצת יותר סדר ביום יום, דברים פחות נשכחים ומתחילים להתבצע הלכה למעשה."

מה היית רוצה ללמוד או לשפר בתחום הזה? 

"הייתי רוצה ללמוד על דרכים להשיג עוד מהמשאב הנדיר הזה שנקרא זמן. במיוחד כאישה, אמא וכמנהלת עסק במקביל.

אחת האופציות שעלו וטרם הצלחתי ליישם זו אופציה של קימה מוקדמת יותר, אך יש את המשפט הידוע של Old habits die hard, ומסתבר שהשגת שעה אחת נוספת של עשייה ביום היא לא דבר פשוט בכלל להשגה ודורשת לא מעט כוח רצון והתמדה."

למי עוד כדאי לדעת על העמוד הזה? אפשר לשתף בוואטסאפ, מייל, פייסבוק וכו':

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *