בומרנג: אוסף טיפים לג'ימייל

אספתי כמה טיפים שאני משתמשת בהם ומשפרים את העבודה עם ג'ימייל בעזרת תוסף חביב בשם בומרנג

איך לתזמן את השליחה של המייל:  בומרנג נותן אפשרות לבחור יום ושעה מסוימים למשלוח של כל הודעה. שימושי למשל למשלוח מיילים בימי הולדת, או כשמתכתבים עם אנשים בחלק אחר של העולם עם הפרש שעות גדול.

איך לעקוב אחרי מיילים שמחכים לתשובה : אני מתייגת כל מייל שמחכה לתשובה, אבל אם יש עניינים דחופים או חשובים יותר מהרגיל, בומרנג יכול להחזיר את המייל לתיבה שלי אם לא התקבלה תשובה תוך מספר ימים או שעות שהגדרתי, או אם ההודעה לא נפתחה. זה מוריד ממני את הצורך לזכור מי צריך להחזיר לי תשובה מתי ועושה את כל עניין המעקב אחרי הודעות למאוד פשוט.

איך להחזיר לתיבה הודעות בתאריכים הרלבנטיים שלהן: אותה פונקציה שמאפשרת לעקוב אחרי מיילים שמחכים לתשובה שימושית גם בשביל להחזיר לתיבה הודעות רק כשמגיע התאריך הרלבנטי שלהן, למשל מיילים על אירועים חשובים בתאריך רחוק או כרטיסי טיסה שאפשר להחזיר לתיבה יום לפני הטיסה.  אין טעם שהם ישבו באינבוקס עד אז ויעמיסו עליו, וגם יעלמו די מהם בין כל ההודעות החדשות שנכנסות, לכן יותר חכם להקפיץ אותן מחדש לתחילת התיבה בתאריך הרלוונטי.

איך לתזמן הודעות חוזרות בזמנים קבועים: אפשר לשלוח את הודעה שוב ושוב בזמנים קבועים, למשל כל בוקר, או פעם בחודש. אפשר גם לשלוח תזכורות לאנשים אחרים בתאריכים קבועים  וזה פותח הרבה אפשרויות למשלוח תזכורות אישיות, למשל לגבי הרגל חדש שאני רוצה לאמץ כל בוקר, או תשלום שכר דירה בתאריך מסוים בחודש.

בומרנג חינמי עד 10 הודעות בחודש בלי הגבלת זמן, ולשימוש יותר כבד יש גם תוכניות בתשלום.

הוא מאוד קל להתקנה ולשימוש, ובאתר יש גם סרטונים קצרים שמסבירים איך להשתמש בו.

שתפו

3 Replies to “בומרנג: אוסף טיפים לג'ימייל”

  1. קול, לחלק של התזמון תזכורות לא שמתי לב.. לא שחסר לי אפליקציות לתזכורות.. אבל זה יכול להיות שימושי 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *