אודות

זה הזמן – סדנאות שעושות סדר בחיים

זה האתר של "זה הזמן" – סדרת סדנאות על ניהול זמן, קביעת מטרות, מוטיבציה ודחיינות, שנועדה לעזור לך לעשות לעצמך חיים קלים.

יש היום שפע של ידע וכלים על פרודוקטיביות, אבל השפע הזה נגיש בעיקר באנגלית ופחות בעברית, וגם דורש לא מעט עבודה קשה של קריאה, ניתוח וסינתזה של החומר והרבה הרבה ניסוי וטעיה.

את העבודה הזאת עשיתי בשבילכם.

אני מלמדת רק שיטות שניסיתי על עצמי לאורך שנים, שיטות שמבוססות על מחקרים פסיכולוגיים (שאני מתעדכנת בהם כל הזמן) וכלים שצברו פופולריות והוכיחו שהם עובדים.

שמתי דגש על כמה דברים עיקריים כשבניתי את הסדנאות.

הראשון הוא פשטות – שום דבר לא צריך להיות מסובך מדי להבנה;

השני הוא שינוי דפוסי חשיבה – הרבה פעמים אנשים נתקעים במקומות שהם יכולים לצאת מהם אם רק יעשו סוויץ' בראש, ואני מספקת הסברים ברורים שעוזרים לעשות את השינוי הזה;

והדגש השלישי הוא על יישום: נדבר הרבה על איך אפשר ליישם את הדברים כמה שיותר מהר ובקלות, כי אין טעם ללמוד על הנושאים האלה בלי ליישם.

אלה הסדנאות של זה הזמן:

ניהול זמן לראש שקט – המטרה העיקרית של ניהול זמן היא ראש שקט, ולשם הסדנה מכוונת, עם שיטה מעשית ומסודרת שתעזור לך להשתלט על כל המשימות, לבנות סדר יום חכם ולהיות בפוקוס.

איך להתמודד עם דחיינות – דחיינות היא הרגל רע שאימצנו עם השנים – איך אפשר לשנות את ההרגל הזה? שיטות מעשיות לשיפור המוטיבציה והתמודדות עם תירוצים.

ניתן לקבוע שיעור פרטי בפגישה אישית אצלי בתל אביב, או מכל מקום בסקייפ (צרו קשר לתיאום)

ניהול זמן לעבודה יעילה היא  סדנה נפרדת שמיועדת לארגונים, חברות, מקומות עבודה וקבוצות, והיא כוללת שיטות עבודה חכמות לייעול של העבודה, להתמודדות עם ריבוי משימות ופרוייקטים ולהפחתת העומס והלחץ בעבודה.

בבלוג תמצאו פוסטים קצרים וממוקדם, עם עצות ורעיונות בכל מה שקשור לניהול זמן, השגת מטרות, מוטיבציה, ריכוז, בנית הרגלים, התמודדות עם דחיינות, התמודדות עם עומס מידע, אתרים ואפליקציות לחיסכון בזמן, רעיונות מעולם הפסיכולוגיה החיובית ועוד דברים טובים מהסוג הזה.

בבלוג תמצאו גם ראיונות עם אנשים שמשתפים את העצות שלהם על ניהול זמן ופרודוקטיביות, טיפים שעובדים בשבילם ושיטות עבודה שהם פיתחו לעצמם. אני מראיינת אנשים מרקעים שונים ועם עיסוקים שונים שיתנו לכם השראה. למי שרוצה להתראיין – שלחו לי מייל: tal.zehazman@gmail.com

זה הזמן נמצא גם בפייסבוק עם כל העדכונים מהבלוג ועוד. אפשר גם לעקוב אחרי עדכונים באתר עם פיד RSS.

לקביעת תאריך לסדנאות או למידע נוסף – צרו קשר בטופס:

שם

אימייל : (חובה)

טלפון

הודעה

שתפו