מדיניות פרטיות ותקנון האתר

מדיניות פרטיות

מי אנחנו

כתובת האתר היא: https://zehazman.net.

מה המידע האישי שאנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם השארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

להיכן אנו שולחים את המידע שלך

תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.

פרטי ההתקשרות

ניתן ליצור קשר במייל tal@zehazman.net

תקנון ותנאי שימוש באתר

מהות האתר

האתר “זה הזמן” (בכתובת zehazman.net) ("האתר") מנוהל על ידי טל חיון ("בעלת האתר"). האתר כולל מאמרים, קורסים אינטרנטיים, מידע על סדנאות וכדומה.   

הסכמה לתנאי השימוש

גלישה באתר, רכישת מוצרים באמצעות האתר וכל שימוש אחר באתר, לרבות שימוש במידע הנמצא בו, מהווה את הסכמתכם לתנאי שימוש אלה (תקנון האתר).

רכישות באתר

ביצוע הזמנה של מוצרים דיגיטליים באתר

התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיס אשראי. יש לעקוב אחר ההוראות בעמוד התשלום ובעמוד שלאחריו לגבי הזנת פרטים. החיוב מיידי וקבלה תישלח אוטומטית לכתובת המייל שהזנתם. 

לתשלום באמצעי תשלום חלופיים, כגון ביט או פייפאל, נא לפנות למייל tal@zehazman.net

אספקת מוצר דיגיטלי תתבצע אוטומטית בהודעה לכתובת המייל שהזנתם בתוך מספר דקות עד חצי שעה לאחר התשלום. 

במידה ולאחר שבוצע תשלום גורמים שאינם בשליטת בעלת האתר יעכבו או ימנעו את אספקת המוצר או זמינותו, לרבות תקלות טכניות אצל הגורמים המעורבים בהשלמת העסקה והאספקה, נא לפנות אל: tal@zehazman.net לבירור. רק במידה ולא תתאפשר כלל אספקת המוצר, יבוצע זיכוי של הלקוח/ה. 

לא ניתן לבטל רכישה של מוצר דיגיטלי. 

הרישיון לשימוש במוצרים הדיגיטליים הוא אישי ואין להעבירו.

אבטחת מידע

הפרטים המוזנים בעמוד התשלום ישמשו לצורך השלמת ההזמנה ושליחת הקבלה. סליקת האשראי מתבצעת באמצעות שירותי הסליקה של UPAY וסאמיט  ובהתאם למדיניות שמירת הפרטיות שלהן. הסליקה מאובטחת ברמת האבטחה המחמירה ביותר של תקן האבטחה העולמי להצפנה כרטיסי אשראי – תקן PCI.  

שינוי מחירים

המחירים המוצגים באתר יכולים להשתנות מעת לעת ללא הודעה מוקדמת.

תוכן האתר

תוכן האתר נועד להפיץ ידע ולספק מידע והעשרה. התוכן אינו מהווה ייעוץ פסיכולוגי, כלכלי, רפואי או אחר. 

השימוש בתוכן הינו באחריות המשתמשים בלבד ולפי שיקול דעתם.  

התוכן, לרבות המאמרים והקורסים באתר וכדומה, אינו כולל התחייבות לתוצאות כלשהן.

לא תחול על בעלת האתר כל אחריות לכל נזק מכל סוג, ישיר או עקיף, שעלול להיגרם למשתמשים או לצד ג' על בסיס התוכן באתר. 

חל איסור לעשות באתר שימוש שאינו חוקי, או שימוש המנוגד לתנאי שימוש אלה, לרבות העתקה ו/או הפצה של תכנים מהאתר שאינם בתשלום ללא קרדיט וקישור למקור, העתקה ו/או הפצה של תכנים בתשלום (כגון קורסים אינטרנטיים) מלבד לבעלי/ות הרשאה לגשת אליהם, פגיעה באתר, השבתת האתר וכל פעולה פוגענית אחרת.

חלק מהקישורים באתר הם קישורי שותפים. רכישה דרך קישורים אלה עשויה לזכות את בעלת האתר בעמלה. 

תנאים נוספים

בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר באופן זמני או קבוע ו/או לבטל כל מכירה ו/או להסיר חלק מן התכנים באתר, והכל על פי שיקול דעתה הבלעדי.

בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי.